Patio - kamień naturalny

Pierwszym krokiem, by stworzyć pożądany klimat tarasu, jest odpowiedni wybór elementów nawierzchni. Wygląd płyt narzuca skojarzenia, które później można wzbogacić właściwie dobranymi dodatkami. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z wykwintna formą nadają posesji szyku i klasy. To dlatego płyty Sheridan tak dobrze komponują się z otoczeniem w stylu kolonialnym.

Płyty Sheridan z linii Patio dostępne są w systemie kołowym, który składa się z czterech specjalnie zaprojektowanych elementów o różnych kształtach i wymiarach. Zanim rozpoczniemy prace budowlane, na starannie wytyczonej powierzchni wyznaczamy punkty orientacyjne za pomocą kołków lub metalowych szpilek, przez które następnie przeciągniemy żyłkę.

Płyty Sheridan, wykonane z ręcznie obrabianego piaskowca, mają bardzo wysokie parametry techniczne, które czynią z nich doskonały materiał nawierzchni wokół domu. Posiadają wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, pod wpływem wilgoci nie tworzą śliskiej powierzchni, ich wytrzymałość sprawia, że nie pękają i nie kruszą się, stanowiąc stabilne, mocne podłoże.