O nas

 

  BUDEMEX Sp. z o.o.  

 

  jest firmą budowlaną, która powstała w 2010 roku.

 

Wykonujemy prace związane z:

Budową dróg

Podbudowy

Układanie kostki

Wykopy fundamentowe

Odwodnienia

oraz wiele innych.

 

   Działalność swą prowadzimy na terenie powiatów: myślenickiego, gdowskiego, wielickiego i limanowskiego.

 

       Dzielimy się z Państwem nie tylko naszymi osobistymi doświadczeniami, ale także najlepszymi praktykami, z którymi  spotkaliśmy się na rynku. Między innymi wykonując usługi dla firmy SKANSKA .

   Macie Państwo pewność że  korzystacie z usług ludzi, którzy dobrze znają specyfikę tej branży, co oznacza, że oferujemy praktyczne rozwiązania. Jesteśmy wyposażeni w niezbędny sprzęt: koparki, ładowarki, zagęszczarki samochody transportu, potrzebne do właściwego wykonania zleconych przez Państwa prac, oraz dostarczenia zamówionych towarów. Nie tylko odpowiadamy na każdą wątpliwość, ale także doradzamy, co pozwala zrealizować najbardziej śmiałe projekty.

 Naszym głównym celem jest pozyskanie zaufania i spełnienie potrzeb każdego klienta. Dla tego dbamy o to aby mogli Państwo dokonywać u nas zakupów, mając świadomość wyboru odpowiednich towarów w racjonalnych cenach. Chcemy również aby Państwa towar był dostarczony w sposób bezpieczny i szybki . Aby tak było, zadbaliśmy o to. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje a sprzęt jest odpowiednio wyposażony w rzeczy niezbędne do jego bezpiecznego przewozu. Państwa zakupy mogą odbywać się w sposób gotówkowy, przelewowy oraz ratalny. A na stałą współpracę gwarantujemy korzystne rabaty.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzania naszej strony, gdyż ciągle poszerzamy swoją ofertę. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.

 

„Każde zadanie jest dla nas nowym wyzwaniem

 do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją”