Impressio - płyty tarasowe

Płyty Toscania, Venetia i Torino swym wyglądem nawiązują do skał naturalnych. Ich stylistyka inspirowana jest wapieniem, piaskowcem oraz kamieniem łupanym. Wyjątkowy efekt pozwala osiągnąć zaawansowana technologia produkcji materiału. Metoda wet-cast nadaje każdemu elementowi unikalną fakturę. Płyty powstają z całkowicie płynnej mieszanki betonowej, która wlewana jest do specjalnych wibrujących form z tworzywa sztucznego.

Gotowe zestawy płyt Impressio z grupy Toscania i Venetia zostały przygotowane specjalnie, by z łatwością ułożyć taras o wzorze, który tworzy koło wpisane w kwadrat. Komplet zawiera elementy o siedmiu uzupełniających się kształtach. Pełny układ składa się z 38 płyt, ich wymiar w gotowym zestawieniu wynosi 289x289 cm.

Prostota i funkcjonalny szyk to cechy pożądane w każdej dziedzinie sztuki użytkowej. Szlachetny, geometryczny kształt, wyważona kolorystyka sprawdzają się zawsze, na każdej płaszczyźnie. Płyty Monza zachwycą wielbicieli nowoczesnego stylu, którzy cenią bezpretensjonalny komfort. Modernistyczne aranżacje obfitują w ciekawe rozwiązania, które łączą ze sobą minimalizm, wygodę komfort użytkowania.