Elagante

Elegante to przede wszystkim bogactwo kolorów, dobranych tak, by doskonale współgrały z otoczeniem oraz innymi kostkami, zwłaszcza z grupy Patio. Szeroka gama kolorystyczna niezmienne oddaje barwy natury – tak jak w przypadku nowych kolorów Tramonto i Bronzo. Jeśli więc zależy Ci, by kolorystyka ścieżki ogrodowej lub tarasu pasowała idealnie do naturalnego otoczenia, sięgnij po kostki Elegante!

Masz mnóstwo pomysłów na wygląd swojej posesji, ale nie wiesz jak je zrealizować ? Kostki Elegante są dostępne w najróżniejszych kształtach i rozmiarach, dzięki którym ułożysz linie ścieżki czy tarasu jaką tylko zapragniesz. W osiągnięciu wymarzonego efektu pomogą Ci także projektanci Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, którzy nadadzą Twojej wizji realne kształty. Szczególnie interesujące rozwiązania kompozycyjne oferują Modena, która dzięki różnicy rozmiarów kostek pozwala na tworzenie ciekawych wzorów ułożeń: od harmonijnych, przez symetryczne, aż po swobodę różnorodności. Potencjał wzorniczy Elegante podkreśla estetyczny element brzegowy- Kravento. Reszta zależy od Twojej wyobraźni.

Dzięki fakturze wzbogaconej szlachetnymi kruszywami kostki Elegante mają powierzchnię porowatą, są zatem bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Chodząc po nich, nie musisz obawiać się poślizgnięcia jak na śliskim kamieniu. Komfort zwiększają jeszcze wąskie fugi między kostkami – zaleta doceniana zwłaszcza przez panie spacerujące w szpilkach ! Atutami kostek Elegante są także: łatwość układania i obecność praktycznych, ciemnych kolorów.