Classic - kostki standardowe

Linia Classic składa się z sześciu grup produktów. Grupa Nostalit to bogactwo form. System Akropol wyróżniają prostokątne kształty. Faktura kostki Krakowskiej zapewnia wysoką antypoślizgowość. Płyta Corsa posiada kwadratową formę i jednorodny kolor. Nawierzchnia z kostki Farmerskiej wyróżnia się szerokimi fugami, które umożliwiają szybki odpływ wody. Palisada to okrągły element wykończeniowy, nadający krawędziom kształty łuków.

Linia kostek Classic stanowi optymalną propozycję dla inwestorów. Korzystna relacja pomiędzy jakością a ceną jest największą zaletą produktów standardowych. Wartościowa cecha sprawia, że kostkę Classic chętnie stosuje się na dużych powierzchniach.

Szary i grafitowy to kolory, w których dostępne są wszystkie produkty linii Classic. Uniwersalne barwy wpisują się w użytkowy charakter standardowych elementów. Bardzo łatwo komponują się z otoczeniem, uzupełniając architekturę przestrzeni publicznej oraz budownictwo jednorodzinne. Wybrane produkty Classic dostępne są również w kolorze żółtym (Nostalit i Corsa), czerwonym (Nostalit i Palisada) oraz brązowym (Nostalit i Palisada).